استند فروشگاهی

توضيح فارسي : فروشگاه ها و فروشگاه های زنجیره ای یکی از عرصه هایی هستند که صنایع ، کارخانه ها و شرکت های بازرگانی در آنجا به رقابت می پردازند.
این رقابت تنها در زمینه فروش محدود نمی شود. صاحبان صنایع و شرکت های بازرگانی در کنار رقابت در عرصه فروش، به رقابت در مقوله های برندیگ، و برند پرومشن و تصویر سازی برند نیز می پردازند.
از آنجایی که فضای فروشگاه ها، به ویژه فروشگاه های زنجیره ای، از لحاظ جمعیت بالای مشتری و همچنین هدفمند بودن مشتریان در فضای فروشگاه، به نمایشگاه های بین المللی و یا داخلی (به عنوان مثال نمایشگاه صنایع غذایی، آگروفود) شبیه است، صنایع سعی به رقابت نمایشی در این فضاها نیز می پرزاند.
در این بین استند فروشگاهی نقش قابل توجهی را در جلب کردن توجه و همچنین به نوعی در به نمایش کشیدن توان یک مجموعه ایفا می کند.
اغلب شرکتها سعی دارند تا در فضای فروشگاه های زنجیره ای حضور پررنگ تری را داشته باشند و از استند به عنوان ابزاری برای این هدف استفاده می کنند. استند فروشگاه ضمن جداسازی محصول از قفسه های فروشگاهی، و قرار دادن آنها بر روی خود حس متمایز بودن کالا را در چشم و دل مشتری ایجاد می کند و همچنین شکل ظاهری آن میتواند خود نوعی تبلیغ برای مجموعه تولیدی و یا وارداتی آن را ایفا کند.
با توجه اینکه در اکثر فروشگاه های بزرگ کشور (مانند هایپرها، شهروند، رفاه و ...) اختصاص دادن فضایی برای استند لازمه ی طی روندی مشخص است، مشاوره در زمینه طرح و جنس و کاربری استند، قبل از مهیا نمودن فضای آن در فروشگاه ها امری است که هوراه به صاحبان صنایع و یا شرکت های بازرگانی توصیه می گردد.
توضیحات عکس : شرکت ویتالی
محصولات : روغن زیتون
از ویژگی های مهم این استند، طراحی بطری مانند آن است. همانطور که مشهود است، استند عیناً به شکل بطری های آن طراحی شده و مشتری در ابتدا با بطری ای بزرگ روبرو خواهد شد که از دل آن محصول را برخواهد داشت.
نقطه ی مثبت این نوع طراحی آن است که از هر نقطه ی فروشگاه که استند قابل دیدن باشد، محصول شما در چشم خریدار خواهد بود.

+استند فروشگاهی، استند فروشگاه زنجیره ای، استند فروشگاه شهروند

قيمت ها:

استند چوبی   ریال

اطلاعات بيشتر :

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4662

دسته بندی خدمات

دکوراسیون داخلی

شرکت آلاکوشش آفرین طراح و مجری دکوراسیون داخلی می باشد. پروژه های اداری ، پروژه های مسکونی.

... ادامه

غرفه های نمایشگاهی

شرکت آلاکوشش آفرین طراح و سازنده غرفه های نمایشگاهی می باشد. .

... ادامه

استندهای فروشگاهی

شرکت آلاکوشش آفرین طراح و مجری استندهای فروشگاهی می باشد. استند لوازم بهداشتی ، استند محصولات غذایی ، استند خشکبار .

... ادامه

مشتریان ما